הפלגות נופש קרוז להוואי

מדובר על חוויה שאין דומה לה ואין שנייה לה, ממש חוויה של פעם בחיים מבחינת מה שאפשר לראות, מה שאפשר להשיג ומה שאפשר לחוות. 

קרא עוד

חברת חברת נורווג'יאן קרוז NORWEGIAN CRUISE LINE  NCL גאה בכל אחד מעשרות הקרוזים ושיוטי התענוגות שהיא מציעה, אך נדמה כי מעל לכולם נמצאת הפלגת הנופש להוואי. מדובר על חוויה שאין דומה לה ואין שנייה לה, ממש חוויה של פעם בחיים מבחינת מה שאפשר לראות, מה שאפשר להשיג ומה שאפשר לחוות. אין צורך להציג את איי הוואי לרוב רובם של האנשים הבוגרים ולקבל הזדמנות לחוות שיט תענוגות של שבעה ימים מלאים, הכוללים יותר ממאה שעות של עגינה ובילוי בחופים, בטבע ובאתרי התיירות השוקקים חיים, שמחה ושלווה מושלמת הוא דבר שאסור להחמיצו.

חברת חברת נורווג'יאן קרוז NORWEGIAN CRUISE LINE NCL, חברת ספנות הקרוז והנופש הגדולה והמובילה בתחומה, מציעה למעוניינים בקרוז לאיי הוואי את ההצעה המושלמת ביותר. בשום מקום אחר לא תוכלו לשהות בחמישה איים קסומים, לרבוץ על חולות לבנים, שחורים וירוקים אל מול אוקיינוס מרהיב ומלא חיות וחיוניות, לשחק משחק גולף איכותי על מגרש משובח בכל אחד מארבעת האיים הגדולים ובעיקר, לשייט בינות האיים בספינת הדגל המודרנית ביותר הקיימת בצי ספינות הנופש והשיט, והיחידה ששטה תחת דגל ארה"ב, "גאוותה של אמריקה" שהיא, ללא ספק, המילה האחרונה בעולם אוניות הפאר ועוד הוכחה לעליונותה של חברת חברת נורווג'יאן קרוז NORWEGIAN CRUISE LINE NCL בכל הנוגע לחוויית הקרוז והנופש ובכל מה שקשור לשביעות רצון לקוחותיה מרחבי העולם.

זוהי ספינת ענק, היכולה להכיל, בנוחות וברווחה, יותר מ-2,100 אנשים (2,138 ליתר דיוק) ואלו רק הנופשים. אליהם ניתן להוסיף גם 940 אנשי צוות, מנותני שירות ולוגיסטיקה ועד לקפטן וצוותו, כך שמדובר על כמות עצומה של אנשים וכבודה איתה מתמודדת ספינת הענק בכבוד ובקלות יתרה. עוד שיא נפלא ששברה ספינת "גאוותה של אמריקה", לשמחת חברת חברת נורווג'יאן קרוז NORWEGIAN CRUISE LINE NCL, הוא אחוז המרפסות הצופות לים הקיים בספינות השטות לאיי הוואי, כך שאין צורך להילחם על כסא נוח או על מעקה לצורך צילום רומנטי, יש מספיק לכולם.

הפלגת הנופש לארבעת איי הוואי המרכזיים (Oahu, Maui, Kauai and the Big Island) מאפשרת למצטרפים לבלות ימים מלאים, ללא לחץ זמן ותוך ניצול מקסימאלי שלו, בעזרתם האדיבה של אלפי נותני שירות ועובדים המוכנים לייעץ, לסייע ולטפל בכל בעיה שעולה ובכל שאלה שמתעוררת, החל ממסלולי טיול בהרי הגעש הפעילים וכלה באיתור מסיבת הולה (Hula) וריקודים שבטיים המתקיימת באחד מהחופים או באחד מהמועדונים המובילים באי.

עם קרוז של חברת חברת נורווג'יאן קרוז NORWEGIAN CRUISE LINE NCL להוואי תוכלו לבקר בתוככי הטבע הפראי והבתולי של יערות ומפלי הוואי, להתקרב, הכי קרוב שאפשר, ללועם של הרי געש תוססים ופעילים, ליהנות מהאוכל המסורתי הנפלא של הוואי או, כפי שרבים מעדיפים, פשוט להיעלם בתוך החולות הזהובים והנקיים ולהיכנס למצב הרוח המקומי הקבוע- שלווה סטואית ומוחלטת.

צוות חברת חברת נורווג'יאן קרוז NORWEGIAN CRUISE LINE NCL וספינת הפלגת התענוגות להוואי "גאוותה של אמריקה" מחכה לכם כבר עכשיו, בכל עונה ולאורך כל השנה.

תמונה של הפלגת נופש קרוז להוואי

הפלגות להוואי