NORWEGIAN EPIC

ברוכים הבאים לנורוויג'ן אפיק Norwegian Epic, הספינה הגדולה החדשה והחדשנית ביותר של Norwegian Cruise Line. הספינה נבחרה כ"ספינת הנופש הטובה ביותר" על מגזין TRAVEL WEAKLY ב-2011, והיא הספינה האהובה על אלה השטים לקריביים ולאירופה.

קרא עוד

למעשה, אנחנו שינינו (באופן מילולי) את פני הבידור ב Norwegian Cruise Line, כשהצגנו את הבלו מן גרופ בים, וזו רק ההתחלה.
Norwegian Epic מציעה אמנים ברמה עולמית וגל חדש של מגורים- מחדרי סטודיו, המעוצבים ומתומחרים לאלה המטיילים לבד, ועד לחדרי ההייבן הפרטיים. הוסיפו לכך יותר מ-20 אפשרויות הסעדה שונות ותבינו למה מדובר בפריסטייל קרוזינג ברמה אדירה באמת.
עיקרי ה Norwegian Epic
• הבידור הטוב ביותר בין עם הבלו מן גרופ, סירק דרימז אנד דינר ואחרים.
• חוויה קולינרית עם יותר מ-20 אפשרויות הסעדה יוצאות מגדר הרגיל. לימדו עוד
• גל חדש של מגורים ייחודיים לחלוטין. מצאו את החדר המושלם עבורכם.
מה כלול
• יש מגוון רחב של אפשרויות טעימות הכלולות בתעריף השייט שלך החל מסעודות מסורתיות ואיכותיות ועד מזנונים אינסופיים עם תחנות להזמנה אישית. ועבור תוספת תשלום, תוכלו ליהנות מעולם שלם של אפשרויות הכוללות מעדנים צרפתיים, טאפניאקי יפני, מסעדת בשרים מסורתית ועוד- בסך הכל, יותר מ-20 אפשרויות הסעדה שונות.
• בלו מן גרופ, קבוצת הקומדיה סקנד סיטי בקריביים, מרכז כושר חדשני ומשוכלל, האקווה פארק, ג'קוזי, קירות טיפוס וסנפלינג, בארים ולאונג'ים מכל הסוגים, מרכז לילדים, דיסקו לנוער ועוד, הכל על הסיפון.
• מגורים גמישים הנעים מחדרי הסטודיו החדשים שלנו, המעוצבים ומתומחרים במיוחד לאלה נוסעים לבד, ועד הסוויטות וההייבן המתפקעים כל טוב של ה Norwegian Epic.

אחת מספינות הדגל של חברת הספנות "נורווג'יאן קרוז ליין", החברה הצעירה, המודרנית והמתפתחת ביותר בעולם הנופש והקרוז הימי, היא, ללא צל של ספק, הנורווג'יאן אפיק NCL EPIC. למרות שמדובר על חברה המחזיקה בצי ספינות רחב וגדול, אין עוררין על כך שעל גבי נורווג'יאן אפיק NCL EPIC יושמו כל ההערות, כל הדרוש תיקון וכל מה שמיליוני הנופשים והנופשות, לאורך השנים, ביקשו לקבל.

במהלך שיט התענוגות המקסים והארוך ליעדים כמו האיים הקריביים, איי הבהאמס וצפון אמריקה, נמלי אירופה הקלאסית או למרחבי האוקיינוס האטלנטי, המחבר בין יבשות אירופה ואמריקה, בין נמלי העולם הישן לבין נמלי העולם החדש, יוכלו נופשי ועולי הים של נורווג'יאן אפיק NCL EPIC לבחור בין שלל מסעדות, ברים, סוגי תפריטים ומיני מזונות, החל ממאכלי ים ודגים שניחוח האוקיינוס עוד עולה מהם ועד לבשרים עסיסיים כמו במסעדות השף הטובות מכולן.

למי שמתגעגע הביתה ולאוכל הביתי, בוודאי יוכל למצוא נחמה בינות המסעדות השונות המציעות מגוון תפריטים מכל רחבי העולם וגם את הפיצרייה הראשונה עלי ים שעושה משלוחים לחדרים ולסיפונים השונים. למי שמעוניין למלא חסכים אחרים מלבד החסך בבטן, זה הזמן לבחור בין שלל הפעילויות, האפשרויות והאטרקציות המחכות לכולם, מקטן ועד גדול, על גבי כל אחד מחמישה עשר הסיפונים המרכיבים את פאר היצירה הארכיטקטונית הנקראת נורווג'יאן אפיק NCL EPIC.

רביצה לצד אחת משלוש הבריכות החיצוניות, עם קוקטייל מתוק וצונן ביד ומראה עוצר נשימה לפנים, בילוי חסר מעצורים באחד מהברים או המועדונים התוססים והצעירים שבהם הלילה אף פעם לא מסתיים באמת, צפייה בהצגה, מחזה או סרט באווירת בית קולנוע או תיאטרון וכמובן, מעל הכול, ולפני הכול, קיימת האפשרות פשוט לעמוד קרוב קרוב לאוקיינוס, לנשום עמוק ופשוט להירגע ולנוח.

אפשר לומר, ללא שמץ של מליצה, כי שמה של ספינת חברת נורווג'יאן קרוז לייןנורווג'יאן אפיק NCL EPIC, כלומר, הגבורה הנורבגית, מתאימה לה כמו כפפה ליד. זוהי ספינת עצומת ממדים, המאפשרת לכל אחד ואחת מ-4228 נוסעיה ומיותר מאלף אנשי הצוות שלה, להרגיש כאילו היו במרחב פרטי, כזה שרק אם יחפצו בכך יוכלו להפוך למתחם פומבי ושוקק חיים.

אף פעם לא חסרות נקודות רגועות ושלוות, אף פעם לא קשה למצוא ערסל או כיסא נוח כמו שתמיד ניתן למצוא את החברים, החברות, המשפחה או סתם אנשים חדשים בכל פינה.

מעל לכל האמור לעיל, אסור לשכוח את העיקרון שלפיו פועלת חברת נורווג'יאן קרוז ליין, ועליו מתבססת גם הפלגת הנופש עם ספינת נורווג'יאן אפיק NCL EPIC, וזהו עקרון הפריסטייל, החופש האולטימטיבי, החירות לבחור מתי, כמה, איך ואיפה.

אין שעות ארוחה קבועות, אין נוהל לבוש מחייב, אין שום חובה מלבד החובה לבלות, ליהנות ולהגשים. קרוז עם ספינת נורווג'יאן אפיק NCL EPIC ישנה את כל מה שחשבתם שהכרתם על הפלגת נופש, באחריות.. 

סגור
תמונה של NORWEGIAN EPIC נורווג'יאן אפיק

NORWEGIAN EPIC נורווג'יאן אפיק - כרטיס ביקור

תאריך שיפוץ ---
מהירות ממוצעת
מסעדות 15
מס' אנשי צוות 1,730
תאריך השלמה 2010
משקל כולל 153,000 טון
אורך 1068 רגל
חדרים פנימיים 688
מועדונים
חדרי מפרסת 1,426
כמות נוסעים 4,200
חדרים חיצוניים 1,426
עישון באוניה באזורים מוגדרים
סוויטות

מבצעי הפלגות על NORWEGIAN EPIC